Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Döglött Róka #50 üzenetére

    Frocsogest nehezen lehet ertelmezni. Sajnalom:)

    Definiáld nekem légy szíves, hogy ebben az esetben mit értesz fröcsögés alatt.... idézeteket is kérnék ha lehet... :)

    Normálisan leírtam neked, hogy mi a gond. Te ezt vagy nem értetted, vagy nem akartad érteni, nem tudom... de azt leírhatod normálisan is, hogy nem érted... és akkor majd átfogalmazom neked...

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Döglött Róka #50 üzenetére

    kb 5 éve telepítettem a win7 pro 64-emet, azóta is azt használom, közben már a 4-edik konfig, még platform váltás is volt...(AMD-ről Intel/Nvidia-ra)... ezt az oprendszert offline használom (NIC bios-ból tiltva)... az egy árva SP van fenn rajta (mivel több nem létezik), soha egyetlen egy netes frissítést sem raktam fel, legfeljebb, néhány olyan komponens frissítőt, amit játékokhoz mellékeltek (leginkább NET Framework, és C környezet).. szóval teljesen offline használom kb 5 éve, leginkább játékra és video szerkesztésre... vírusvédelem sem volt soha telepítve rá... háttérben futó folyamatok, MS vackai minimalizálva. TÖKÉLETES A RENDSZER..!!! Betonstabil, hibátlan. Soha nem lépett fel olyan hiba, ami azért lett volna, mert nem frissítettem valamit, ami az MS támogatásból jött volna... Ergo, ahogy elvoltam 5 évet nélküle, úgy el leszek megint 5 évet nélküle..

    Mellesleg XP-t is használok (32 bit pro), az is 5 éve lett telepítve... (néha előfordult elszállás, hiba, ami miatt frissítő vagy recover telepítést csináltam rajtuk legfeljebb.. de teljes tiszta újratelepítés 5 év alatt sem az XP-m, sem a Win7-emnél nem volt!) az XP-n netezek éppen most is... amikor megszűnt a támogatás, a biztonsági rések miatt, feltettem a naprakész NOD32 mellé még egy Comodo-t is (IE-t soha nem használok!)... és az égvilágon semmi gondom nincs az XP-mmel sem.
    Mindebből mi következik: parasztvakítás, szemfényvesztés az egész MS támogatás hisztéria... semmi más az égvilágon... ha 12 éves telepítő CD-ről felraksz egy XP-t az is kielégítően fog működni bármi firssítés vagy SP nélkül, és ha felraksz egy 6 éves Win7-et bármi frissítés és SP nélkül tökéletesen fog működni... ennyi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák