Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz ttower #38 üzenetére

    Nekem már az is furcsa volt hogy miért majd fél évvel az eset után került ez ide. Mert ha tegnap történt volna akkor még talán meg is érteném a még friss indulatokat...

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • Mcray

    senior tag

    válasz ttower #38 üzenetére

    Nem hazudtam, csupán tévesen adtam meg a várost. A feladó Fehérvarott dolgozik és Veszprémben lakik ergó ingázik. Teljesen mind1, hogy a csomag hol került feladásra, mert ez a távolság csak pár óra késést indokolt volna meg.

    Nincs itt friss felháborodás, csak leírtam hogy felbosszantott a Posta annó és hogy azóta nem rendelek rajtuk keresztűl. Nem értem mi köze van az írás mai megjelenéséhez ahhoz ,hogy a cselekmény fél éve történt és ezért miért jó valakit hazugnak és indulatkeltőnek nevezni.

    Az irásom nem volt más mint egy bővebb hsz a másik Postát érintő íráshoz.

    Senki nem háborodik fel. Nem veled esett meg, hiszel benne hogy országunkban ilyen nem történhet meg, engem nem zavar :) Nincs mit kimagyarázni, max azt hogy rossz várost írtam. Mint mondtam, nem most történt és nem a legjobb az idegi helyzetem, könnyen nehet hogy nem volt elég érthető az írás.

    Sajnálom, hogy a "nem hiszem el" azt váltja ki az emberből, hogy a szerző hazudik :(

    Azt meg végképp nem értem hol "fika" ez az írás. Pl az hogy "x" elmeséli hogy elütötte "y" a zebrán fikázás? Mégis kit fikáz?

    Ez az írás azért született hogy lássátok hogy van ilyen és mindenki levonja az őt érintő tanulságot.

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák