Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Várj, mindjárt olvasom, csak előbb hozok egy pohár vörösbort.

    No, itt is volnék. Lássuk...

    Ha egyszer álnéven írnál, a stílus árulkodik. Végigröhögtem az egészet, pedig ha más tollából származna, inkább bosszankodnék az eseményeken. Ez viszont gugás. :K

    "Van egyensúly, létezik az az út, hogy böcsülettel élheted az életed, élvezheted is, mosolyoghatsz is, meg amit szeretsz. Ha nem így éled, akkor főzz valami mást, amire senki sem kötelez, s nincs aggódás.
    Tudom nehéz döntés, nehéz váltás, egyszer átéltem. Elkoptatott sablon szöveg a kitartás, de nekem bejött, guga lehetek."

    Úgy hiszem, hogy bár idáig nem olvastam tanácsodat, mégis aszerint élek. Élvezem az utam, vigyor a képemen, meg amit szeretek.
    Épp ma történt, hogy szóba került a nyugdíjazásom. Hát te meg hogyan? Kamuztam, hogy korkedvezménnyel, 55 évesen. Menj a francba, hol vagy te 55? Nem szoktam bizonygatni, de szimpi a hölgy, így a kezébe adtam valamit. Fujj, malac! Nem azt. A személyimet. Szemei malomkeréknyire, de sajnos nem ájult el, így nem tudtam szájból szájba lélegeztetni. Te tényleg 60 vagy? Annyit látsz leírva. Inkább 13 és 30 közt vagyok valahol.
    Ecsééém, én sem hiszem el a koromat. Köszönhető ez örök optimizmusomnak, meg annak, hogy idáig is úgy éltem, ahogy most tanácsolod.

    Öt év ugyan kevés hozzá, de mintha születésem óta Vakegérke lennék. Lehet, hogy vén fejjel találtam önmagamra?

    [ Szerkesztve ]

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák