Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apóka

    aktív tag

    válasz vanhalen #29 üzenetére

    Szerinted hogy "bizonyítja" a delikvens ügyvédje az 5méterre feltolt fával benőtt/nem benőtt dolgot ilyen időintervallumok között, ahogy ezek "dolgoznak"? Komplett évszakok telnek el közben, tán még a fát is kivágják addig Vagy visszamész gyorsan és lefotózod GPS koordinátákkal, meg egy aznapi újságot szorongatva vagy mi??

    Jó ügyvédet írtam, nem pancsert. Komplett évszakok nehezen telnek el 30 nap alatt, bár kétségtelen, hogy ősszel el lehet kapni azt a pár napot, mikor már hullik a lomb. Szívatás meg mindig lesz, negatív példa is, de hiba lenne általánosítani.
    Ezer példát lehet találni igazságtalan történetekre a neten különböző hatóságok és szolgáltatók ügyfélkezelésével kapcsolatban.
    Az viszont szerintem vitathatatlan, hogy javult a közlekedési morál. Legalább is a kollégákkal beszélgetve és az úton közlekedve ezt érzem.
    Kétségtelen, hogy bevételi szempontok is befolyásolták a jogalkotót, ezt nem is vitatom.

    A morál kérdése már a társadalmi állapotokra mutat rá. De a végeredmény szempontjából lényegtelen, hogy miért tartod be (az erkölcsi morál vagy a lapos pénztárca miatt):
    betartott szabály=kevesebb baleset

    Tikakukac:
    Amit linkeltem cikk megteszi? 70-es tábla. 69-el mentél. És bebizonyítják, hogy te vagy a hülye. És a bíróságon kitörölheted az ügyvédeddel nyugodtan, mert el fogod vinni a balhét.

    Ha nincs igazad, akkor biztosan kitörölheted. De majd a per végen tudjuk meg a végeredményt......addig ez csak találgatás, nem tény.

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

Új hozzászólás Aktív témák