Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz NorbeArt #39 üzenetére

    Nem merült fel, hogy raktok ezekre a gépekre mondjuk Debian-t vagy valamilyen iskoláknak, oktatási célra szánt Edu Linuxot? Röhögve elfutna rajtuk és akkor mindent lehet tanítani a programozástól kezdve egy modern oprendszeren. Csak akad 10-20GB szabad hely rajtuk egy második partíciónak. :)

    daa-raa: meghekkelni bármit meg lehet. Az említett Mint-es történetről igazán remek cikket hozott le a PH!, csak enyhén lett bulvár kategória. Egyébként a webszerver wordpress vagy milyen része volt a hibás, nem a Mint. Körülbelül annyi történt, mint mikor vírusos crackel szedsz le egy játékot valami névtelen torrent oldalról. Fut a játék, csak kapsz egy kis ajándékot mellé. :)
    Egy ilyen támadás bármivel megtörténhet.

    A zsaroló vírusról is volt most egy új cikk itt, szédületesen bulvár címmel. Fel is emeltem a szavam miatta.

    Amúgy úgy érzem nem jött át amit leírtam. Dr.Akula kollégával már volt néhány körünk ezekben a témákban, emiatt némileg poénnak szántam. ;] Természetesen vannak ilyen kártevők amiket mondasz, de totál nyugodtan fel is rakhatsz víruskergetőt, meg rootkit huntert Linuxra is.
    Egyébként a kollégádnak annyiban igaza van, hogy a Compiz tényleg fasza. :) Bár mondjuk a Win8-hoz képest _bármi_ igényesebben és jobb. :DDD

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák