Új hozzászólás Aktív témák

  • R3wind

    csendes tag

    Nem mondhatom, hogy foci rajongó vagyok de azért események alakulását nyomon követtem. Már az szép volt a csapattól, hogy ennyi év után sikerült kijutni és még egy picivel tovább jutni is. Utoljára úgy voltam vele, hogy nem is rossz, csoport elsők lettek a srácok, de aztán a sok facebookos csoda poszt felébresztett. Szép eredmény, nem tagadom, DE, az eredmények is azt mutatják, hogy annyira szépen nem játszottak. Ausztriát megverték, a többi döntetlen. Itt jönnek képbe a csoda posztok, amikor mindenféle divat drukker azonnal kiírta, hogy DÖNTETLENNEL győztek a magyarok. Nem vagyok sport szaki, kövezettek meg ha rosszul tudom, pontok ide vagy oda amik kellettek a továbbjutáshoz. A döntetlen az én szótáramban nem győzelem. Győzelem akkor van ha egy gól különbség van a javunkra, na az már győzelem.
    Mindenesetre szép volt ez az egész, tényleg. Csodálkoztam is a portugálok elleni döntetlenen. Mindkét csapat összekapta magát és a végsőkig küzdött, na az egy szép meccs volt szerintem. 2 év múlva VB ha jól tudom. Remélem tovább fejlődnek a srácok, keményebben dolgoznak és ezúttal kijutnak. Bármennyire is nem tartom magam foci rajongónak, azért nekem mégis a VB, az a legnagyobb valami.

Új hozzászólás Aktív témák