Új hozzászólás Aktív témák

  • Stirlitz

    senior tag

    válasz iknight #53 üzenetére

    Ezt gondold végig mégegyszer. Van busz kifejezetten Mecseknádasdra is. Probálj meg azokhoz igazodni. Elutazhatsz hajnalban Pécsre, hazajöhetsz délben és késő délután. Azért van enyi buszjárat csak, mert a járat ellátotságnál azokat a járatokat is ide számolják, amelyek messzebb mennek, de van érvényes megállójuk Mecseknádasdon. Például Mecseknádasd, írhatsz ide bármilyen település nevet, ami két város között fekszik. Nagyon kíváncsi lennék, de tényleg, hogy a fenében tudnál célszerűen közlekedni naponta. Persze, értem, jőn a hétvége, menne haza a kollégista a családjához a hatalmas táskával. Más is menne haza a családjához, csak ő itt él a környéken, naponta utazik. Akkor a pénteki napon nem diszkriminálni kellene azt, aki közelebb lakik, de naponta ingázik, hanem a jellemzően kollégista utasoknak inditani céljáratot. De ez már nekem sem napi probléma, vettem egy autót, azzal járok. A havi felnött bérlet árából tellik az üzemanyagra, és nem fáj a szívem a volánért. Igénytelen buszok (beázik, nem fűt, nyáron nem szellözik, undorítoan piszkos ülések, és van, hogy nem visz el, mert 30km-re laksz csak. Hiába van bérleted kemény pénzért.) A környezt védelem miatt fáj a szívem, mert sokan vagyunk, akik azért ülünk kocsiba egyedül vagy ketten, minden nap, mert egyszerüen az ember gyomra a pénteki napra görcsbe szorul. Ha odáig nem ment el a kedve a szolgáltatástól amit kap a pénzéért.

Új hozzászólás Aktív témák