Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz sb #281 üzenetére

    Szeretnék én i5-öt de ki tudja mi lesz az AMD konzolok miatt CPU fronton. Egyelőre csak VGA csere érett meg nálam.

    Jhonny06: Vannak olyanok is akik használt kártyáról hallani sem akarnak (nem magamról beszélek), fontos nekik a fogyasztás is a teljesítmény mellett. Ha az árak csökkennek nem lesz ez rossz vétel, pláne ilyen fogyasztással.
    Jó kis kártya és még plusz tápot sem kér. Mikor volt utoljára ilyen?

    Nincs Mantle és csak DX11 de miért baj ez? Nekem anno volt 10.1-es HD 4850-em. Hol használtam ki azt a .1-et? Lényegében sehol. Átlag felhasználóként én ezt tapasztaltam, pedig mekkora nV ellenes DX10.1 istenítés ment akkoriban... A játékok meg DX9-es konzolportok voltak láthatatlan lassító effektekkel. Totál érdektelen számomra hogy mi hányas és mivel lett megírva, hogy köti össze a hardvert a szoftverrel. Fusson rendesen és stabilan. Szűnjenek meg végre a szarul megírt játékok.

    Ha a konzolok eltérő felépítése miatt AMD only lesz minden játék akkor az Intel CPU és az nV dVGA mehet a lecsóba? Ha úgy lesz akkor jöhet a brutálerős APU vagy APU+dVGA, de addig még van idő. Nem hiszem hogy egyik napról a másikra ez bekövetkezne. Ha mégis, akkor bukta aki i5-öt vett mondjuk GTX 760-al?! Azt azért megnézem :)

    35-40 között nem lesz ez rossz kártya.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák