Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher4587

    tag

    Sziasztok!
    Közel egy évig futott 8.1 a 930-ason hiba nélkül. Sosem voltam insider-es.
    Most felraktam a 10-et, és a következő problémám van:
    Miután 8.1-et Upgrade Advisor segítségével frissítem 10-re, minden jónak tűnik, de ugyebár jön egy telefonfrissítés, aminek a telepítése után pár dolog elérhetetlen/beállíthatatlan!
    Semmilyen érintési beállítást nem találok, a menüpont egyszerűen eltűnik a gépházból az extrák közül!
    Nem tudom koppintással feloldani a kijelzőt, az érintés érzékenységéről nem is beszélve. Több beállítás is hiányzik, úgy érzem, csak azok nem annyira fontosak, ezért idáig nem tűntek fel.
    Két napja szopom a ....t miatta, többszöri hard reset, 8.1-re visszaállítás és újra frissítés sem segített.
    Rettenetesen idegesítő, hogy állandóan nyomkodnom kell az oldalát, ráadásul ma vettem észre, hogy mikor hívnak, nem oldódik fel a kijelző, előbb bekapcs gombbal nekem kell felnyitni, PIN-kódot gépelni, hogy utána hívást fogadhassak.
    Na és most van az, hogy utolsó csepp kell a pohárba, és megyek át androidra, mert a 8.1-et már nagyon unom, egy csomó funkció miatt régóta vártam a win10-et, nagyon tetszik a kinézete, rettenetesen örültem az új lehetőségeknek, de hamar kiderült, hogy ez így egyszerűen hányinger. :(((

    Tud valaki segíteni? Insider verzióban is ilyen szopások vannak?

    Érdemes lenne inkább azt feltelepíteni, vagy álljak vissza 8.1-re még pár évig? (kac-kac, szopjon vele tovább, aki akar, én nem fogok... :( )

    Ígért valaki olyat mostanában a microfos-tól, hogy ezt a pöcegödröt helyrerakják negyed éven belül?

    Előre is köszi mindenkinek a segítséget.

    Egy dühös Lumia tulaj... :W

    Si vis pacem, para bellum!

Új hozzászólás Aktív témák