Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz Burt1793 #7676 üzenetére

    Azt írod,azért írsz ide,mert a készüléknek hibái vannak, és hogy javíthatnák. Akkor elég rossz helyre írsz. Ez egy fórum, ahol felhasználók vannak, nem gyártók, vagy programozók. Oda kellene ezeket a problémákat leírnod, ahol tudnak is rajta segíteni. Pl. Microsoft, Nokia, ilyesmi. Itt, csak azon emberek idegeit borzolod vele, akik ide járnak olvasni, megvitatni érdemi dolgokat. Attól, hogy elismételgeted senkinek sem lesz jobb. Emberek vették a fáradtságot, írtak a Microsoftnak, lilul a kijelző, (nekem még most sem, sehogyan sem tudom előidézni, pedig most is egy vaksötét szobából írok) és dolgoznak a szoftveres javításán. Örülök, hogy belátod végre, hogy annak, amit csinálsz, sok értelme nincs. Én minden nyűgjével megelégedéssel használom. Nem dícsérgetem, mert ez nem egy jó nő, akinek bókolni kell, akit ágyba akarok vinni. Ez egy használati tárgy. Sokan túl misztifikálják ezt a telefon kérdést. Nekem soha nem volt más okostelefonom, csak Nokia, azaz wp. Androidot soha nem vennék, ilyen, olyan oknál fogva. Iphone drága, annyit soha nem adnék telefonért. BB gondolkodtam, egyedi,gördülékeny oprendszere miatt, de haldoklik, nem látom mögötte az óriást. Itt adott minden ami nekem kell. Egyediség, gördülékeny oprendszer, kiválló formaterv, (számomra, L930) stb. Hidd el nekem is vannak bajaim vele, de eddig vagy tudtam orvosolni, vagy megtanultam együtt élni vele, amíg nem lesz javítva, vagy jön a Win10. Én is, meg mindenki tudna ide hibákat írogatni napestig. De csak arra lenne jó, amire a Te hsz. Az emberek idegeire mész vele. Mindenki kívülről fújja a telefonnal kapcsolatos panaszaidat, ne írd már le többször! szerintem majdnem mindenki nevében írhatom. Aki meg vevő erre, írd meg neki hetente kétszer privátban, és mindenki elégedett lesz! Köszönjük!
    Ui.: Nem állt szándékomban megántani, remélem nem sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák