Új hozzászólás Aktív témák

  • Proxxon

    csendes tag

    Vettem én is egy ilyet.
    Motorola Defy-ről váltottam, sose volt még ilyen rossz, megbízhatatlan telefonom. Pedig a mai napig ajnározzák, a topikja is ezerrel pörög. Az biztos, hogy jól lehet moddolni, meg telepítgetni, én is négy különböző rendszert telepítettem rá, de egyik sem volt stabil. A maglepő az, hogy a gyári szoftverével volt a legrosszabb. Állandóan fagyott, akadozott, telefonálni sem lehetett vele. Vízálló létére bepárásodott, ütésálló létére az üvege berepedt.
    Gondoltam, ugrom egy kategóriát, és valami komolyabb droidot veszek. Sony Xperia Z és Samsung Galaxy S4 jött képbe. Végül több ismerőssel és kollégával tapasztalatot cserélve arra jutottam, hogy az iPhone-ok és a windows mobilok a legmegbízhatóbbak. (BlackBerry-ről senkinek sem volt tapasztalata.) iPhone drága, gondoltam próbálkozzunk ezzel.
    Egyelőre nem tetszik, túlságosan hozzászoktam az Android csicsás felületéhez. Hiányzik a több asztal. Szokatlan, hogy gyors és nem akad:) Kíváncsiságból beírtam a "fing" szót az áruház keresőjébe, de nem talált alkalmazást. Play áruházban 250-et! Ez is hiányozni fog. De hozzá fogok szokni, remélem jó választás volt.

Új hozzászólás Aktív témák