Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz zolivep #3007 üzenetére

    Sajnos, az S40 naptárakkal szemben ez -szerintem -egy nagyon-nagy hátránya az S60-as naptárrendszernek. Amikor a 6233 után áttértem az első symbiánosra,megdöbbenve tapasztaltam (6120C), hogy amíg a 6233 jelezte hány éves az illető, mikor született,itt csak a tárgynapi tények vannak.A 6233 naptárában pl.ha telefonhívásvolt az emlékeztető, felkínálta a "riasztás" időpontjában az adott telefonszámot:akarom hívni?
    A szülinapokra és egyébévfordulókra a megoldás pl.a bestbirthday nevű program.
    De én minden eddigi telefonomra felraktam a Papyrus nevezetű naptárprogit, ami ergonómiailag talán csúnyább,mint a gyári,de születésnapoknál a gyorsmenüben is kiirja, hány éves az illető, s ha belépsz az emlékeztetőbe, minden adat ott van, mikor született,hány éves. Emellett viszont nagyon gazdagon paraméterezhető, színektől kezdve a feladatok kategóriája,piktogram, betűméret stb. Természetesen szinkronban működik a másik naptárral;és a szülinapokat lerántja a telefonkönyvből ( ha ott be van írva.)
    10 Euro körül van az ára, de egyszer megveszed, nemIMEI számra adja (adta eddig)a licens számot. Nekem csakatelepítéshez vissza kellett dátumoznom a teflonjaimat,de mindegyikre azt a Papyrus naptárat raktam fel,amit vagy 4 éve megvettem. Az E52-n nekem anaptár hosszú nyomásra nem az új találkozó előjegyzés jön be, hanem a Papyrus, sokkal jobban paraméterezhető a tennivalók előjegyzése.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák