Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz old rocker #3021 üzenetére

    Rokker!

    Tutira nem a hátlap nyöszög!! Az nem mozog nekem egy ezred mm-t sem! Stabil, mint a forint! :D
    Az a két gomb pedig, mint írtam is, a középpontja körül billeg, mint a libikóka, ha nyomkodod. Közben meg a mellette levő gombbal érintkezve nyöszög. Csak az 1-es és a 4-es. Szerintem hibás, majd megreklamálom.
    A régi Ni akksis telefonnál emlékszem, régen azzal szórakoztunk, hogy miután kikapcsolt a telefon, még kis motorral, zseblámpa izzóval kínoztuk amég 0 nem lett.... (Kölkök voltunk, egyházi koleszban 6-8 hétig összezárva, szombati tanítással. Ez a mentségem! :D ) Aztána Li akksikkal, a már leírtak szerint! Állítom nektek, hogy pl a 6610-esemet 2 év alatt ki sem kapcsoltam, egyszer sem! Jó itt más a szitu a symbi miatt....
    Rokker mester! Megtaláltam én a Task Mant, de lennél olyan jó hozzám, hogy belinkeled nekem azt a verziót, amit ajánlasz? ;) Rákerestem itt a keresőben, a verzió számról még nem esett szó! :DDD

    Köfffke

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák