Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz KillHates #1400 üzenetére

    Mert a PV-hez semmi köze és muszáj hazudozni...mert magyarázkodni még cinkesebb...
    A PV azt jelentette idáig, hogy egy hatalmas érzékelő és a szoftver segítségével az egyébként telefonban a mindenképpen túlméretes zoom optika hiányát képes ellensúlyozni ez a megoldás, telefonban eddig elképzelhetetlen minőségben. Ebből mi van a 920-ban?
    Az érzékelő azonos cellamérete, ami kicsi. Biztos felhasználták a 808-hoz használt innovációkat, de a PV evvel most értelmetlenné vált és felhígult.
    Nem kellett volna fosni beletenni a Toshiba érzékelőt a Lumiába. Ha a symbis 808 nem lett kudarc, felfoghatták volna, hogy a méretből fakadó hátrány nagyságrendileg eltörpül azon előnyök mellett, amik a mobilos képalkotásban toronymagasan az élre tették ezt a technológiát. Aki látott már PV fotót és szeretné használni ezt a minőséget, le se tojja, hogy vastagabb.
    Amint lehet, veszek egy Nokia 808-at mert én eddig is ilyen képességű fotómobilra vártam, csak közben eléggé megszerettem a WP7- is. De már felesleges várni...

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák