Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz zoli62 #1012 üzenetére

    Hát ez igencsak változó. Van akinél alíg jön elő, van ahol napi szinten. Ez mondjuk használat függő is szerintem mert nem mindegy, hogy agyon van hajszolva és ki sincs kapcsolva naponta legalább 2-3 percre hogy a RAM kiürüljön, akkor azért le tud.

    A Belle-t azért is javaslom feltenni mert sokkal jobban kezelhető, szebb a felülete és a telefon is gyorsabb tőle. Legalábbis nekem szembetűnő a változás. És ahhoz lefagyjon eléggé meg kell nyúzni. Nekem még nem sikerült pedig lassan fél éve megvan.

    Nekem 1 töltéssel eddig 3-4 nap az átlag. Ebben naponta van: zene v rádió, WiFi v mobilnet, és persze telefon+SMS. E-mailt a saját progival nem tudok nézni mert a G-mail ledob, viszont a freemail simán veszi az MS Office csomaggal (van benne teljes körű Office Mobile ami Word pdf és Excel-t tartalmaz szerkesztés-mentés-létrehozás-olvasás) pedig a hotmail is simán megy. Megjegyzem utóbbi is csak Belle-re van.

    Amit javaslok, hogy nem éri meg fölösleges progikkal tele tömködni mint ahogy az Androiddal szokták. Azt nem szereti.

    Állok rendelkezésedre, ha bármi segítség kell, szólj. Kiismertem minden trükkjét már :)

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák