Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    válasz zseko #23 üzenetére

    Engem is érdekel, hogy vajon mire lehet ezt használni egyenlőre? Gyakorlatilag nekem még sosem hiányzott. Pláne az Apple esetén fura nekem, mert az airdropp funkció ugye az IOS8 ban eléggé nagyot fejlődik éppen és ugye az nem NFC-t használ legalábbis a béták alapján.

    Egyébként abban egészen biztos lehet mindenki és ezt már sok fórumon leírtam itt is, hogy az Apple is teremnt és követ divatot váltva. Ők kitalálták az ujjlenyomatot, a nagy felbontású kijelzőt a többiek átvették, a többiek jöttek az NFC vel és a nagyméretű kijelzővel az Apple majd átveszi. Millió egyébb dologban is együtt fejlődik az egyik a másikkal.

    Igazából ez jó a felhasználóknak mindkét rendszer esetében. Nekem senki ne mondja, hogy a verseny nem jó dolog!

    Én apple telefonokat használok 6 éve. Fanboy vagyok? Lehet. Nagyon szeretem az Apple termékeit. Sosem akartam senkit meggyőzni vagy MACtéríteni. De mégis minden téma ami az Apple-el kapcsolatos ilyen - már bocsánat de - értelmtlen de fröcsögős kommenteket szül még a PH!-n is. Az oké, hogy egy indexes cikk alatt megindul a harc, de egy ilyen relatív szűrt és szakértőbb könzöségnél nekem ez nagyon fura.

Új hozzászólás Aktív témák