Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heimdallr75

    őstag

    válasz Pikkolo^^ #92 üzenetére

    Nem mosom össze, csupán némi tapasztalat szerint, gazdasági folyamatot (legyen az most egy csalással, közpénzen létrehozandó mobilszolgáltató) nem lehet szeparáltan vizsgálni, vagyis fidesz szerint lehet, mert nekik ismeretlen fogalom a gazdaságosság, megtérülés, hatástanulmány.

    Rózsát pedig a szakemberképzés résznél "kevertem" bele, hiszen amit elkezdett a szoci párt a felsőoktatásban, azt neki sikerült megfejelni.
    Nem szeretnék vitázni veled, látható a politikai elkötelezettséged, aki picit többet lát a világból mint amit a fidesz cenzúra megenged neki az egyet tehet, csomagol és költözik, aztán soha senkinek nem mondja el hogy magyarországon élt ha nem akar köznevetség tárgya lenni.

    Nem nem gondoltam, hogy 1 év, rentábilis ügyfélszámnál is minimálisan 10 év a megtérülés. Ott ahol az állam fizet saját magának "számlát" pedig nem beszélhetünk ügyfelekről.
    Privát szférában legalább 5-7 Ft-al kellene olcsóbbnak lenniük, amit a saját sarc politikájuk miatt nem tudnak megtenni.

    Részemről lezártam, mindenki azt gondol amit akar.

    الغريبة في هذا الكوكب

Új hozzászólás Aktív témák