Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz midnightstar #21614 üzenetére

    Háát!
    Szerintem nincs miből visszavennem!
    Senkit nem sértegettem és senkit nem "troll"-oztam le. Amiket írtam, azok segítőszándékkal íródtak, sajnálom, hogy nem kezdtem bele én is a telefonom tönkretételébe és ezáltal a sírámaimmal nem "segítem" előre azokat, akik minden előtanulmány nélkűl vágnak bele a telefon szoftverének frissítésébe.
    Egyébként, ha nem tetszik, amit írok, akkor tovább kell lépni, nem írok olyan sokat, hogy ez bárkit zavarna a "szakmai fejlődésében". A szakmaiságról, háát, ez inkább ezen az oldalon egy nagy mélyvízbe ugrálás, úszástudás nélkül, mindenki csak találgat! Van egy-két emberke, akiket tényleg becsülök is, mert értenek a dolgokhoz, de amint látom pont azok ugrottam rám, akik éppenhogy ki tudták javítani, mások segítségével, az elfuserált telefonjukat! Mivel minden hsz-t elolvastam, az 1-től ezidáig, látom, hogy kik azok, akik itt ugrálnak. Pár napja még azon síránkoztak, hogy hogyan tudják működésre bírni a telefonjukat, most meg már "ők osztják az észt". Ez érdekes hozzáállás, nagy szakmai előreugrás!! Ja, és sosem mondtam, hogy telefonszakértő, vagy informatikai szakember lennék, mig egyesek ezt nem győzik fennhangon kijelenteni magukról, miközben a legalapvetőbb dolgokat elszúrják a telefonjukban, de látom az a jó ember itt, aki sír, hogy hogyan tudná életre kellteni a nem szakszerű szoftver frissítés után a telefonját, aki ezt nem teszi meg, az "troll"
    Örültem!

    [ Szerkesztve ]

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

  • zsirfecske

    addikt

    válasz midnightstar #21614 üzenetére

    na remek, premetének van itt múltja fikázásban, ne add alá a lovat. ír hasznos dolgokat tényleg (főleg a válalkozóbb kedvűeknek hasznosakat..), de azért néha eldurran az agya.

    hajrá Pistakiss, én veled vagyok: megvárjuk a hivatalos froyót (persze nyitott szájjal, semmit nem téve érte) és onnantól minket ugyanannyira nem érdekelnek a recovery típusú posztok mint eddig és ugyanúgy átpörgetjük mint eddig. kötözködni meg csak akkor fogunk továbbra is, ha valami kedves személyes beszólást kapunk, mint korábban is sokszor :)

Új hozzászólás Aktív témák