Új hozzászólás Aktív témák

  • Lac99

    tag

    Tegnap óta ismerkedünk, könnyen meg tudtam eddig mindent csinálni, amit szerettem volna. Kifejezetten tetszik a kütyü. :) Viszont a zenehallgatásnál megakadtam... Tudnátok-e mondani olyan appot, amelyikkel meg lehet azt csinálni, hogy kiválasztok egyetlen könyvtárat az SD-ről, majd az abban lévő 50 számot játssza le randomban? Mindegyik általam próbált lejátszóval (Connected Music Player, Music Player for Android, Mobo Player, Rock Player Lite) csak előadó, album, lejátszási lista szerint lehet rendezgetni, én meg ezt nem szeretném. Próbáltam a fájlkezelőből (eFile) is, de itt csak egyetlen számot tudok egyszerre lejátszani dupla kattal. Ha pedig kijelölöm az összeset egy könyvtárban, nem találok olyan opciót, hogy megnyissam őket valamivel.

    Eddig LG KP502 telóm volt, ott ha a fájlkezelőben megnyitottam egy könyvtárban lévő zenefájlt, majd beállítottam a randomot, csak ebben a mappában lévő zenék szóltak felváltva. Erre lenne szükségem, nem mindenféle listákat összerakosgatni...

Új hozzászólás Aktív témák