Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz batai15 #23 üzenetére

    #23 batai15,
    #27 bolondember:
    Én úgy tudtam, hogy a kezdetektől fogva az volt ígérve az SP-re, hogy vizsgálják, nem tudtam róla, hogy volt kit az is, hogy "Future version"..
    Nem szándékoztam én védeni, de mivel az eset engem nem érint (sose tetszett az SP készülék, plusz akkor 2 telefon vásárlás között voltam.. csak most tavasszal cseréltem készüléket, de az SP akkor se merült fel bennem ötlet szinten se).
    Csupán abból indultam ki ami a saját ismereteimben volt, hogy nekem úgy rémlik, hogy a Sony a kezdetektől azt mondta, hogy vizsgálják és lehet, hogy megkapja.. De tényleg csak félfüllel követtem az SP-s híreket.

    Mindenesetre én úgy vagyok vele, hogy legyen egy stabil verzió és kész. persze jó ha van újabb, de akkor az legyen legalább olyan jó mint az elődje.

    De hogy ON is legyek végre:
    Kellemes, hogy a Sony nem felejtette el az első generációs Z szériát se.
    Egyébként mondjon bárki-bármit, szerintem egy Samsung féle támogatás se jobb mint a Sony-é, sőt.
    Mondjuk a Samu annyival nem bonyolítja az életét, hogy alsóbb szériát is főverzióváltásra viszik. Ott csak hibajavításokat csinál (ha csinál).. De sok készülék azon az android verzióágon ragad amivel kijön (akár akkor is ha az már kijövetelkor egy régi-régi verzió volt).

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák