Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    Jajj már, konzolon ugyanúgy megy a warez, mint pc-n. Minden ismerősömnek az volt az első dolga, hogy csippeltesse, hogy a letöltött játékokat is vigye. Az apró hirdetéseket is meg lehet nézni, mind az. Akkor miről beszélünk? Egyik kutya, másik eb.

    Más: nekem is volt xbox360 kinect-em. Újonnan vett és kb az országban egyedüliként nem csippeltettem. Első konzolom volt, de óriásit csalódtam, mert bedőltem a fanatikusoknak, hogy csak beteszed a játékot és játszol. Hát a valóságban nagyon nem így megy. Tetű lassú hardver, idegtépő töltési idők, ugyanúgy telepíteni/regisztrálni/fiókot létrehozni kell mint pc-n, csak itt kontrollerrel pötyöghetsz mindent. Ráadásul nem volt meg az ssd bővítés lehetősége sem, hogy valamit javuljon a teljesítmény. Komolyan percekig képes volt tölteni pályák között. Az életünket eluntuk közben. A játékok beszerzése szintén nehézkes volt. Az akkor aktuálisan futó top címeken kívül, kb semmit nem lehetett beszerezni rá. Ja, hogy neked régebbi játék tetszene? Hát elfogyott. Mondj le róla, vagy keress használtan. Minden előnye a kontroller volt, mert az valóban klassz osztott képernyőn. Felidézi a régi időket, mikor mêg nem voltak konzolok és alapértelmezett volt, hogy a pc-s címek tudják az egy gépes osztott képernyős módot.
    Meguntuk és eladtuk a francba az egészet. Mivel újszerű és gányolás mentes volt, elvitték 1 nap alatt.
    Mi meg vettünk 2 wireless ms x360 pc kontrollert és azóta is vígan elvagyunk. Most egy pár generációnyi konzol tuti kimarad nekünk, amíg nem fejlődnek értelmesen. Lassan egy telefonban is erősebb hardver lesz, mint egy komoly játék konzolban?! Vicc.

Új hozzászólás Aktív témák