Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    Kár hogy a fosflash ugyanúgy omlik össze, tökmindegy milyen böngésző alatt fut. Én eddig az opera nevű chrome változatot használtam, ugyanúgy omlott össze alatta a flash ahogy rendes régi operán, vagy firefox alatt. A flash egy rakás gőzölgő... irtani kell!
    Ellenben a króm alapúak képesek egy gmail levél írása közben(amikor csak betűket pötyögök, semmi extra) flash nélkül is az az "a manóba, az oldal összeomlott"-azni.
    A chrome/webkit/blink az új IE6... de nem elég hogy instabil, bugos, de még rohadtul fapados, és buta is.
    Én rendes operáról váltottam elfosott chrome operára a fejlesztés megszűnése miatt, és chrome-ra, de pár napja elegem lett ebből hulladék webkit/blink-ből, és váltottam firefoxra, de ez sem fog sokáig tartani, mert az új IE6 mindent letarol, és lehet majd webkit/blink és webkit/blink között válogatni...

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák