Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    Mostanában egyre több újra kiadásról szóló hírbe futok bele. Valaki mondja már meg, hogy mi ez! Hirtelen meghalt az összes író, vagy mi van? :F Azt még megérteném, ha egy 15 éves, Windows 98-ra írt játékot adnának ki újra modern tálalásban, de ennek így nem sok értelme van. Valahogy nehezen hiszem el, hogy a kiadók képesek ebből értékelhető profitot termelni. :F

    További zavar a levesben, hogy még az 50%-os kedvezménnyel is át****va érzem magam, mert ez így olyan, mintha holmi béta verzióért fizettem volna annak idején teljes árat. :(((

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

  • AusWolf

    őstag

    válasz blade zte #42 üzenetére

    Ezt én tudom, de nem feltétlenül a Metro sorozatról van szó. Másik játékot is csinálhatnának egy teljesen új ötlet alapján. Vagy manapság már luxus új ötleteken gondolkozni? :U

    (#40) Archer:
    Épp ez az. Egy felújított Star Wars: Jedi Knight-nak én is örülnék. A Half-Life-os Black Mesa mod is nagyon bejött, az meg főleg, hogy ingyen adták ki. :) A max. 2-3 éves játékok felújításának nem látom értelmét. Nem fejlődött még azóta annyit a technika, hogy lényegi változást hozzon.

    (#38) Crytek:
    Ha tényleg a föld alól bányásznának elő egy elfeledett "szart" (mint a már említett SW:JK, vagy Deus Ex), akkor még talán örülnék is. :)
    Na a mobilportok meg a másik agyrém. Ki akar egy nagyképernyőre tervezett játék agyonbutított verziójával játszaki egy max. 4-5 "-es érintőkijelzőn? Oké, a Plants vs Zombies androidos változata egész élvezhető, de akkor is... ;] Valahogy folyton a régi Java-s idők jutnak eszembe, és az, hogy akkoriban mekkora csalódás volt számomra az összes mobilos játék, amit egy másik játék, vagy egy film alapján írtak. :U

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák