Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Dark Archon #937 üzenetére

    Ez komoly? Programozást még nem hallottam elektronikai hasonlattal leírva. Szerény véleményem szerint hihetetlenül kicsi az esélye, hogy másodjára, és harmadjára másképp fut majd le a kód. Ha kiderül, akkor a Crysis 2 önmagának változtatja a forráskódját, így mérésre alkalmatlan lesz. A Google-től vártam először az első mesterséges intelligenciát, de a Crytek is tehetséges bagázs.

    Kurva sok pénzbe kerülhet majd. :)) Egyelőre két oldal hozta le. Mi és a Hardware.fr. A Hardware.fr-t szerintem nem tudják majd megkenni, és minket sem. De nem is szükséges, ugyanis egyelőre egyetlen játékokkal foglalkozó fórumba nem linkelték a Hardware.fr cikket. A többség boldogan él tovább tudatlanságban, és vagy vesz egy új VGA-t, vagy besokall, és vesz egy konzolt.
    A nagyobb szakmai (Beyond3D, SemiAccurate) fórumokon beszélnek Damien cikkéről. Egyelőre eléggé hátrányos tényező, hogy nincs angol fordítás. Szerintem az NV nem gondolkodik lefizetésben. Ez az egész maximum a Cryteknek rossz. Az NV majd rájuk mutat, hogy ők akarták/csinálták. A megjelenésekor meglehetősen lassú Stalker: Clear Sky-jal már egyszer megtették, megteszik újra. Persze gyanítható, hogy ezzel a Crytek bizalmát elvesztik.
    A GSC például az AMD partnerprogramjába menekült, hogy rakják rendbe a Stalker: Clear Sky motorját. A 1.5.07-es patchel kb. 40-60%-ot gyorsult a játék. Én is csak ezután a patch után tudtam elkezdeni játszani, mert ezelőtt csak a szopás volt. A 9600GT és a HD 3850 sem volt elég. A patchnek hála mindkettőt futott a játék, nem maxon, de számottevő volt a változás. A HD 3850 CF pedig vitte majdnem maxon, a D10.1 támogatás ezen sokat segített. [link] - erre egy interjúban reflektáltak is. Az eredeti játék bugos, és lassú volt, így a Bit-tech leértékelte, de négy patch után eltűntek a bugok. Szám szerint a negyedik patchnél váltott a GSC partnerprogramot. A hatodik patch mellett már óriási volt a változást. Sokáig készült, de az eredmény tekintetében megérte.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák