Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz CaNNa3IS #421 üzenetére

    Jó hát ennyire nem vagyok elveszve:-).

    De akkor miért kérdezel rá ha elvileg tudod, hogy nem alkalmas erre a dologra?

    Itt volt már kérdésem linuxos topic-ban de azon kívül, hogy melyik disztró jobbra balra nem igen tudtak válaszolni.

    Kinek mi a jó, sztem tanulj meg egy Linux-ot és ha megvan, akkor nézgelődj más felé is. Esetleg döntsd el Te magad és akkor tanulsz is belőle.
    Én kiindulva az én hibáimból, meg annak köszönhetően, hogy az alaplinuxok is nagyot fejlődtek mára, érdemes egy CentOS-t, vagy Debian-al kezdeni. Esetleg Fedora, Mint.
    Mégis milyen választ akartál hallani, hogy ezen vagy azon a Linux mindenre jó lesz és még tanulni sem kell, és menni fog, na ilyen nincs, de erre magad is rájöhettél.

    LDAP login ubuntu desktopon + pam automount Zentyal szerverhez asszem. Elkönyveltem, hogy ez már sok itt.

    Amúgy egy kezdő Linux topikban minek kérdezel ilyeneket, ha ilyenekkel foglalkozol, akkor miért nem a helyén kezeled?

    (#422) HuMarc

    Linux Mint hu

    Linux Mint en

    Van Debian verzio, de a 'klasszikus' Mint az nem tiszta debian alapú.

    13 LTS Maya 2012-05-23[13] Long term support release (LTS), supported until April 2017.[5]
    14 Nadia 2012-11-20[14] Supported until April 2014.[5]
    15 Olivia 2013-05-29[7] Supported until January 2014.[5]
    16 Petra End of November 2013

    Debian-ból mióta van LTS verzió, valamint miért akkor van a Support ciklus vége mint az Ubuntuknak? Valamint miért használ az Olivia új kernelt, mikor a Wheezy még jó régit?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák