Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Chapel #4 üzenetére

    Konzolosként mondom, hogy szerintem sem fogja 8 évig húzni ez a generáció. Ha bejön, és népszerű lesz a VR, akkor meg főleg, mivel oda már tényleg nagyon kevés az a hardver. Hasraütésszerűen azt mondanám, hogy 2018-ban már itt lesz a next gen.

    Hiába azonban a szakadék, abban is biztos lehetsz, hogy a PC-s játékok gépigénye nem fogja tükrözni a látványvilágukat. Így volt ez az előző generáció végénél is, amikor a konzolosnál kicsivel szebb (nagyobb felbontás, AA) látványért a konzolok teljesítményét többszörösen hozó konfigot kérték alapként. Ha ez a játék 2-3 év múlva jönne ki ugyanilyen kinézettel, akkor az akkori csúcsot kérné. Nem lenne indokolt, de el kell adni a hardvereket is. Egyébként pont emiatt váltottam konzolra, mivel hiába szebb a PC, nekem nem érte meg a különbség a különbözetet.

    A reboot lázról pedig annyit, hogy a Hitman esetében szerintem ez pont nem probléma. A játékok eddig is alig kapcsolódtak össze, szinte ugyanúgy élvezte a Blood Money-t és az Absolutiont az, aki csak azokkal játszott, mint aki a kezdetektől követi a szériát, éppen ezért ha van olyan cím, ahol a reboot miatt fájhat a fejünk, az ez. Ugyanúgy nem érdekelt az NFS sem, ellenben egy DMC esetén például már sokkal feltűnőbb a dolog, az utolsó Spilnter Cell esetében pedig már attól is a falat kapartam, hogy más adta Sam hangját.

    [ Szerkesztve ]

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák