Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaszy91

    aktív tag

    válasz Bogyó bá' #1 üzenetére

    Totálisan egyetértek veled.
    Jelenleg egy szoftverfejlesztő cég rendszergazdája vagyok, napi szinten be kell mennem és dolgoznom, de van hogy otthonról is muszáj, mert máskor nem tudom megcsinálni.
    Egyrészt jó ez a mobilitás, hogy bárhonnan tudok nekik segíteni, vagy befejezni feladatokat.
    Azt észrevettem, hogy távmunkában sokkal hatékonyabb vagyok. Nagyjából fele annyi idő alatt megcsinálom azt, mint mikor benn ülök az irodában. Elég nehéz úgy koncentrálni, hogy cseng a telefon, társalognak, nevetgélnek, olyankor minden kis problémával megtalálják az embert :)
    Ennek a jó oldala, hogy emberek között vagy, értesülsz mindenről időben (általában).
    Mikor otthonról intézem a dolgokat, pikk-pakk megy minden. Időben kész. Általában ágyban fekszem, vagy asztalnál ülök :)
    Technológia és adatbiztonság nálunk korrekt. Bár lehetne jobb is, de így sem rossz.
    Saját laposomat használom, ha ellopják, csak az én cuccom tűnik el, mert céges nincs rajta, csak a VPN, de ahhoz kell a felhasználó nevem és jelszavam.

    AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

Új hozzászólás Aktív témák