Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SentryGun

    aktív tag

    Nekem is volt MBT-m, rögtön nagyon aktív használatba is vettem - mindenhova abban mentem, de semmiféle izomlázat nem okozott. Végül kb. 8 hónap után elhagytam, mert sajnos mindamellett, hogy végtelenül kényelmes, iszonyatosan ormótlan kinézete van, főleg a 45-ös méretben. :) Tehát alapvetően nem volt a bumfordi kinézeten kívül az égvilágon semmi gondom vele. Ha kihoznák fele ilyen vastag talppal (tudom, ez a lényege), még azt mondanám, hogy vennék megint...
    A magyar árak pedig egyenesen a vicc kategóriába tartoztak/nak. Én sem vettem volna, ha nem egy márkásabb cipő áráért (30e) jutok hozzá anno egy vámmentes övezetben.Annál többet nem ér.

    A sóterápia is jó dolog. Apum anno meg akarta csinálni, hogy a hálószobájukban a franciaágy mögötti teljes üres (értsd. csak az ágy fejtámla és két éjjeliszekrény, ill. képek) falat (~13,5m2) felrakatja sótéglából. Mikor közölték a boltban, hogy mennyit is nyom egy tégla, egy gyors fejszámolást követően (~660 tégla) kiderült, hogy ennyitől tuti megsüllyedne a fal, amire szántuk (~1,6 tonna). Azóta már van "sócsempe", de most meg nincs kedve senkinek ezzel játszani. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák