Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    Azért nem kell ezeket a szolgáltatókat félteni.
    Tavaly lejárt a hűségünk, mi mondtuk, hogy hosszabbítanánk. Azt mondták nem kell ugyanannyiért kapjuk tovább a 10/2-es netet meg a 7 csatornát (TV-vel olcsóbb volt a net). Valami 4500Ft lett az adóemeléssel.
    Aztán még emeltek rajta egy éven belül és lett 4800Ft. Utána jöttek a hülye számlázásukkal nem lehetett követni őket, csak jöttek a felszólító levelek, de nem tudtuk, hogy mire, mert sosem volt egyértelmű.
    A nyáron kijött valami nő, hogy az előfizetőik vagyunk és nézzen nekünk olcsóbb csomagot kiderült, hogy nincs.

    Végül megúntuk a sz@rak****, akarom mondani a bénázásukat és szétnéztem más szolgáltatónál.
    Rájöttem, hogy érdemes beírni a címet a keresésnél, mert nem mindenhol ugyanannyi a szolgáltatás. Nálunk sokkal olcsóbb, mint máshol ugyanannál a szolgáltatónál. Végül megrendeltük a 20/1-es netet ez volt itt a leggorsabb, és egy 17 csatornás TV-t, szintén olcsóbb volt TV-vel együtt, 4550-ért.

    Bementünk az előző szolgáltatóhoz felbontani a szerződést. Érdekes módon pár napra rá felhívtak, hogy tudnának 47 csatornát és 25/5-ös netet adni 4090Ft-ért.
    Persze ez előtte nem ment nekik amikor megkérdeztük, hogy van-e jobb és olcsóbb. De amikor már utána néztem és láttam, hogy máshol van, akkor már ők is tudtak jobbat adni olcsóbban.

    Persze még ezt a 4550Ft-ot is soknak tartom azért amit adnak, de sajnos itt nincs se digi se upc, amik még olcsóbbak lennének.

    luimapeiz
    Téged szerintem átvertek. Nálunk nem kell telefon a nethez. Pedig az is ADSL.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák