Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz nemlehet #93 üzenetére

    ha vki havonta kap 1000 fontot (428,450.72 HUF)... ennek a felével is már hazánkban is bőven akad ilyen 0 Ft költségű számla. emellett ha a jó átlag magyar legalább ennek felét megkeresné nettóban, szerintem pont lesz.rná a párszáz, párezer forintos banki költségeket. a banki rendszerrel nekem egyetlen bajom van, hogy pont attól hajtják be a legtöbb költséget, akinek a legkevesebb van, mert annak semmilyen havidíj, stb kedvezményt nem biztosít, cserébe levonja a standard díjakat is.

    a kormány rezsicsökkentési álomvilága nálam itt bukik meg, hogy persze, persze olcsóbb a gáz, villany, stb, 500-1000 FT/hó, rendben, de 2010 óta a banki költségek duplájára emelkedtek. én nem csodálkozom hogy nagyon sokan éppen ezért kiléptek vagy nem is szándékoznak belépni a bankkártyás világba.
    én is csak azért használom, mert egyszerűbb, gyorsabb, interneten is tudok fizetni vele ingyen közüzemit, de ettől függetlenül amit leművel a bankszektor, az nyílt rablás, semmi szociális érzék, látszik hogy azok az emberek, akik itt dolgoznak, sosem voltak még anyagilag megszorult helyzetben életükben. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák