Új hozzászólás Aktív témák

  • bulanjoe

    tag

    siekrélménzeim nekem is vannak, egy két dologra rájöttem, plö ezt a nagy szoftverbázis dolgot nagyon birom, hogy csak rákeresek és letölt hozzá mindent! :D
    Viszont van pár kérdés: aki tud lécci segitsen.
    1. rendszerinditas után ha a playert inditom el, akkor hibát észlel, és nem tud lejátszani semmi egy particiórol, csak azzután, ha megnyitom a particiot és annak kikekül egy ikonja az asztalra, onnan már megy szépen minden, a következő rendszerindulásig.
    2.két merevlemez van amugy a gépben, egy ide(kettéosztva egyiken vista másikon egy mappában az ubuntu), és egy sata, amit viszont egyáltalán nem lát a rendszer (mielőtt mondanátok, igen a guglit már végignyaltam)
    3. adott egy ati driver telepito...amit ha elnditok, akkor kiirja, hogy hulye vagyok, meg hogy neki a superuser kell....ay tudtommal a rendszergazda....de ha ind0tok egz terminált, amiben átváltok root-ra, akkor sem tudok vele mit kezdeni.
    4.és még egz de ez már az agzamra megz....a magzar billentzűyeten a 101 gombos kiosytást syoktam meg, ahol a y és z ugzan ott van mint ay angolban....itt ubuntuban melzik egzeyik meg azzal??? mert már bolodnulok meg! :D :D :D :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák