Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exor

    tag

    válasz #16729600 #636 üzenetére

    Nekem is TP-LINK WN821N és érdekes, nekem felment a driver és működik is rendesen, de nem az amit cd-n adtak hozzá, hanem a honlapjukról leszedtem az egyiket, a hozzá adott szoftvert viszont nem próbáltam felrakni, de az nekem nem is kell. (hátha valakinek még ilyen van és ez segít)

  • exor

    tag

    Nekem asszem 3 napja van fenn a nappaliban lévő netezős gépen, 64bites win8 cp élesben, a wifin kívül semmihez nem kellet eddig felraknom semmilyen drivert, minden megy, érzésre kb 2-3x gyorsabb mint egy frissen telepített win7, legalább is nálam valami elképesztően gyors, 10mp alatt bootol, és minden program azonnal elindul. (nincs ssd-m, sima hddvel).

    Viszont úgy vettem észre, hogy ez nem mindenkinél van így, a laptopomra ezért nem is mertem felrakni, meg mert elvileg nem működik a switchable graphics nvidia és integrált intel vga között, nekem meg kell a hosszú üzemidő, de nem akarom kikapcsolni biosbol az nv vga-t mert néha játszok kicsit ha ráérek, és arra az intel kevés. Nem tudom esetleg ezzel kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata, vagy megoldás rá?

    Egyébként láttam videon, meg képen is, hogy "meg van osztva a képernyő" úgyértem, hogy pl a kép felén, vagy 3/4én a régi kinézetű desktop van, a másik részén meg valamelyik metros app, mint pl. ebben a hozzászólásban linkelt képen link ezt, hogy lehet elérni? hiába húzom a bal felső sarokból az appot jobbra, átvált arra teljes képernyőre mindig.

  • exor

    tag

    válasz nXu #842 üzenetére

    Megfogom a tetején az appot és kihúzom pl. bal szélre, ugyanúgy vissza ugrik teljes képernyőre ahogy eredetileg volt és nem marad ott, nálam valamiért nem megy. Az egyetlen ami megy az az, hogy ha megfogom a tetején, és lehúzom alulra akkor bezárja az appot, ugyanezt csinálom, csak nem az aljára, hanem oldalra húzom, de nem marad ott visszamegy teljes képernyőre.. Van ennek köze a felbontáshoz, mint pl az app működésénél? (TV-n van a kép 1360x768as felbontásban)

    Szerk: közben rájöttem, igen a felbontás a baja.. csak 1920x1080ba megy.. viszont mivel a fotelból, vezeték nélküli egér/billentyüzettel van használva 1920x1080 ba nem lehet elolvasni a betűket mert messze van..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák