Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    VMware 8.0.2-vel simán ment. Elsőre nagyon szokatlan az egész...

    Szerencsére ahogy eddig használtam: win-gomb lenyom, program nevét elkezd gépelni -> találat és indul. Szóval ez jó, hogy maradt.
    A Start Screen vagy mi...számomra használhatatlan. Nem látom azt a valós élethelyzetet amiben megkönnyíti az életem.
    A start menü kinyírásának okát nem értem.

    Számomra a motorház alatti fejlesztések fontosabbak mint a külső...(Ez alól kivétel a Task Manager, mert az végre tényleg jó lett. Szigorúan a részletes nézetre gondolok. Annak kéne alapnak lennie.)

    Valahol olvastam, hogy elvileg azt mondták a telepítőnek elég lesz egy 2GB-os pendrive...Ez a matematika jelenlegi állása szerint nem sikerült.

    Nagyon manipulatívnak érzem a telepítőt, amikor a képernyő kb 2/3-ad részében erőlteti a Windows Live ID-s account használatát, és egy szál mondat alul, ha a korábbiaknak megfelelő local account-al szeretném telepíteni...

    A telepítés után nálam a VM mérete 8,5GB lett.
    Ezután feltettem a VS 2011 Beta-t is. A kinézete elsőre nem volt akkora csapás mint a win 8-nak. Egészen megszokható.
    A telepítés kb 1-1,5 órán át tartott, majd amit alapból felajánlott doksit szintén leszedtem megint majdnem ugyanannyi ideig tartott.
    Mást nem tettem fel, így a VM mérete szépen ~ 23GB-ra hízott. Ez szerintem úgy eleve WTF?

    Bár a Win Server 8-at is meglestem a maga Metro-s dolgaival csak még inkább érthetetlen(Mármint az alkalmazása)...Bár szerintem ennél főleg a Core Install lesz a nyerő, csak indokolt esetben fogják a GUI-s módot választani...

    A vegyes tapasztalatok után nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből... :F

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák