Új hozzászólás Aktív témák

  • lukacsjeno

    tag

    válasz Gézengúz #4302 üzenetére

    Nem kifejezetten a 2G szívja, hanem az, hogy a 2 sim folyamatosan fent lóg a gsm hálózaton.
    De had kérdezzek már egyet? Miért izgat ennyire ez az akksi merülés? Ahogy kivettem nem annyira drasztikus,
    mert 2 óra alatt 1%-ot merül, ahogy korábbi postotban írtad. 1 napot tehát bőven elmegy, vagy nem? Én sosem értettem mikor valaki ilyen mélységekben figyel 1 telcsit. Oké, hogy fontos az akkuidő, de most 1%, 2% a merülés, nem tök mind1? Nekem mindig csak az számított, hogy 1 napot kényelmesen menjen el (annyit meg bőségesen elmegy), aztán éjjel meg úgyis rádugom a töltőre. Még csak azt sem nézem, hogy 25%-on van, vagy 50%-on mikor este elkezdem tölteni. Vagy mit szeretnél elérni, 3 napos üzemidőt? Ezt most frankón kérdezem, és nem piszkálódásból, csak tényleg nem értem, hogy ilyen apró részletek miért fontosak? Mert, ha 2-3 óra alatt felére merülne hozzáérés nélkül az akku, akkor én is azt gondolom, hogy ez nem normális dolog, és járjunk utána, de 1-2 %-oknál tényleg nem látom értelmét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák