Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz fene_vad #11 üzenetére

    Eleve ott kezdődik, hogy egy telefont nem tudsz normálisan megfogni, hogy kényelmes legyen és stabilan tudd tartani több percen (10-15) keresztül. Főleg nem egy spontán helyzetben. A kis érzékelő miatt eleve csak jó fényviszonyok mellett lesz értékelhető a kép és a hang is jellemzően zajos, zúg. Igen még az iPhone-nál is. Igen, a i6-nál is, mert kipróbáltam. Nem, ettől nem lesz rosszabb meg "szaralma".

    Én nem akarom senkinek megszabni (mellesleg egy szóval sem mondtam, hogy tiltott), hogy milyen felbontásban videózzon, de a fent leírt indokok miatt (se megfelelő tárhely, se minőség, se megjelenítő) tök fölösleges feature-nek tartom. Igen, tudom, hogy ki lehet archiválni háttértárra, de ez azon nem változtat, hogy alig tudsz felvenni pár percet 4k-ban. Igen, tudom van 64 gigás iPhone is de a probléma szempontjából ez irreleváns.

    Amúgy persze egy profi fotós photoshoppal jó képeket tud csinálni. De mindenki profi fotós? Mindenki photoshoppol?

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák