Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz macskea #105 üzenetére

    Érdekes, ha megnézed a Galaxy Note 4 topikját...ott az első 250 hozzászólás (tovább nem olvastam) között egyszer sem kerül elő, hogy mennyire felesleges a 4K felbontás. Én pusztán erre figyeltem fel, hogy ennél a hírnél (Lehetséges 4K-ban videózni az iPhone 6-tal) már szinte azonnal előkerült, hogy a 4K videó totál felesleges telefonba.

    Nekem teljesen mindegy ki milyen telefont szeret vagy szeretne, csak unalmas már az iPhone-al kapcsolatos topic-okban/hírekben az android/ios kiajobbhaénnem vita.

    Én személy szerint örülök neki, hogy ha csak 'külső' app segítségével is, de van ilyen lehetőség. Nyilván telefonnal nem 20perces film ópuszokat fogok felvenni. Az esetleges 20-30mp-es vagy 1perces baráti/haveri/családi videókra nekem bőven jó a teló. Volt olyan is, hogy nyaralás alkalmával is csak telefonnal fotóztam...mert megüti azt a szintet a képminősége ami nekem az élmények raktározásához elég.

    Ha viszont tényleg komolyan gondolom a fényképezést (egyik hobbim) akkor természetesen fényképezővel indulok neki.

    Nincs itt semmiféle komplexus. Nekem akkor is szúrná a szemem a felesleges vita ha nem az apple-ről lenne szó. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák