Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janoo_07

    aktív tag

    válasz b. #27 üzenetére

    Ha az emberek úgy rendelhetnének rántott húst ahogy pizzát, hidd el vetélytárs lenne. :DDD

  • kwzatz

    őstag

    válasz b. #27 üzenetére

    "Nem tudom miről beszélsz" Azt látom. De most elmondom, hogy a Quake Champions az eddigi infók alapján hasonló "Class based shooter" lesz, mint az Overwatch vagy a Lawbreakers, így azt hiszem lehet őket egy lapon emlegetni. Remélem, hogy valamivel azért túllépnek az Overwatchon, nem úgy mint a Lawbreakers, ami tartalom szempontjából még szegényesebbnek ígérkezik.

    wjbhbdux: "miután épp kiéheztették a wowos meg diablos játékosokat is tartalom hiánnyal, ők idén később már távoznak is" Már nem tudom hányadik olyan hsz-ed a fórumon, aminél nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod vagy csak trollkodsz. :DD Dobálni fogják hozzá az új hősöket és pályákat, ez szinte biztos, meg már rendezik a versenyeket is, twitchen folyamatosan nézik rengetegen, 10 millió felett van a játékosok száma, ráadásul akiknek tetszett, legtöbben azt írják, hogy ha meg is unják rövid időre, mindig visszatérnek játszani. Előreláthatólag jönnek a figurák, sorozat/film esetleg a Pixarral, meg kutyaf*sza, és a hosszú távú siker és támogatás garantált.

    ayy_lmao: Az szép. :D

    [ Szerkesztve ]

  • kwzatz

    őstag

    válasz b. #30 üzenetére

    "Nem még mindig nem tudom miről beszélsz" Class based shooter mindhárom. Ettől hasonlóak, nem attól, hogy japán íjászok vannak benne. Tehát semmi más nem köti össze őket, csak hogy Class based online fps játékok. Az eredeti Quake, Unreal Tournament nem ilyen, és az új Quake-től sem ezt várják. Főleg nem a "remekül" sikerült Doom multiplayer után, ami szintén nincs köszönőviszonyban sem a klasszikus shooterekkel. (rajongott is érte mindenki)

    De itt egy cikk polygonról, valamiért ők is TF2-t és Overwatchot emlegetnek (rántott húst és pizzát viszont nem :D ):
    Quake Champions
    A klasszikus Quake, Unreal Tournament jellegű fps-ekben mindenki teljesen ugyanolyan feltételekkel, képességekkel, fegyverekkel harcol, itt nem. Valójában nem is értem őket, csinálnának egy sima Quake 3 jellegű Quake 5-öt a kor követelményeinek megfelelően, klassz grafikával, fizikával, pörgős játékmenettel és mindenki el lenne tőle ájulva. (az azért örömteli, hogy minden fegyver felvehető a pályáról, és nem 2 előre kiválasztott fegyverrel, vagy karakterosztálytól függően kapott cuccal kell aprítani) Ha már japán íjászok nem is lesznek, helyette "legalizálják" a wall hacket, meg teleportálást és gyorsan mozgó, dashelgető karaktert raknak bele. Hardcore gamerek valószínűleg nem lesznek a rajongói, a casual nép meg marad a "cuki" Overwatchnál. Persze örülnék neki, ha igazán odacsapnának, szóval, ne legyen igazam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák