Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz #79335424 #28 üzenetére

    Az alternatíva nem jog, hanem jófejségből adnak néha. Én ha utálnám is a Facebookot, egy 1 db profilképet tartalmazó accountot biztos tartanék, pont az ilyen esetekre. Amúgy most is, ha valamihez lájkolás kell, akkor azt megadom, majd utána vissza is vonom. Ha pedig megosztani/posztolni kell valamit, akkor úgy teszem, hogy csak én láthassam. Lehet ezt ésszel is csinálni. Nézegetni mások posztjait meg aztán pláne nem kötelező. Én értem, hogy ki akarsz maradni ebből, ha nem muszáj (és így vállalva azt is, hogy sok dologból kimaradsz-lemaradsz), viszont te meg azt értsd meg, hogy nem csak csücsörítős képek nézegetésére jó az FB. Pl. az egyetemi csoporttársaimmal, meg a volt osztálytársaimmal is így tudom legkönnyebben tartani a kapcsolatot.

    #30: Ha nem tud a kis cégnél senki sem programozni, akkor kunszt, mert fizetniük kell a honlap elkészítéséért és karbantartásáért. Egy FB profilt meg lassan már egy kisgyerek is létre tud hozni, illetve karban tud tartani.

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák