Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    Egyébként nem nagy ügy "kibírni" egy napot. Akár egy hónapot is ha kell. Nem mindenkinél alakulnak ki föggőségek. Tény hogy magam is nagyon sokat használom a gépet, de csak mert ez egy rendkívül hasznsos, és sokoldalú eszköz. De ha éppen nincs kéznél, akkor sem dől össze a világ.
    A mobiltelefont meg egyébként is útálom. Ha nem a cégem adná, nekem nem is lenne. "digitális póráz". Ha nem vagyok otthon, akkor nem érek rá mert valami dolgom akadt és kész. Erre maguktól is rájönnek az emberek, nem kell hozzá egy csörgő mobil a zsebembe, és hogy magam mondjam el.....:)
    mp3 lejátszóm sincs, mert zenét halgatni nem élmény egy fülbe beesni képes hangszóróval, rendes füles meg furán nézne ki az utcán az ember fején, megasztán az audigy2 -esem szebben szól egy vacak mp3 lejátszónál.
    Mi van még.... a tv. Olyan már nincs is nekem évek óta.... Ami áramot én fogyasztok, az tényleg csak a szgépem kb 130 wattja. Abszolute energiatakarékos, és környezetbarát vagyok.....:D

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák