Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viola49

    csendes tag

    Karácsony... jajj, éveken át én is teljesen ki voltam tőle akadva, pláne, hogy különféle családi helyzeteim miatt ide-oda utazgattam, tehát 25-e hajnal többnyire a buszon vagy a vonaton virradt rám, szar lelkiállapotban, mert megkaptam, hogy minek megyek ilyen korán, de hát 300 km-t kellett utaznom... Meg a muszáj-vásárlásokat sem szerettem. Sosem értettem, mi a jó abban az ajándékban, amit muszájból veszünk, kényszeredetten, és mindig az volt az érzésem sok ajándékomról, hogy ezt is nyilván olyan kedvtelenül, idegesen vették, nem pedig szeretettel. Pedig én mindennek örülök, még egy gyertyának is, fő, hogy meglepi legyen. Ez a rossz abban is, hogy "Mit szeretnél?" elrontják a meglepit. Bár szüleim kombinálják: megvan a biztos "lebeszélt", amit többnyire egy kis listából választanak ki, így még ez is valamennyire meglepi, és mellette valami más, apróság. Nagyon jó megoldás. Plusz idén valami csoda folytán helyrebillent a hangulatom, így sokkal türelmesebb voltam. Talán erre lenne legfőképp szükség.

    Nincs második lehetőség!!! :P

Új hozzászólás Aktív témák