Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz buherton #9 üzenetére

    " kevés gyerek születik -> nincs elég munkaerő"

    Fura ellentmondásként, ez speciel pont azokat az országokat érinti kevése amelynek vezetői annyira migráns simogatok.

    Lásd németország, fél európa oda vágyik dolgozni menni meg már ott is van.
    Akkor minek nekik félősember, nem európai kulturkörből származó vademberek? A lengyel/magyar/román/török/spanyol stb. nem elég jó? Csak spanyolországban valami 25%-os a munkanélküliség a fiatalok körében, itthon sem sokkal jobb a helyzet. Ezt mind felszivhatja a német ipar ha annyira kell nekik a munkaerő, és azért egy spanyol vagy magyar fiatal lényegesen közelebb áll a német kulturkörhöz mint egy afgán...

    És akkor nem lesz abból sem probléma hogy ezresével erőszakolják a német nőket egy-egy ünnepnapon irni-olvasni saját nyelvén sem tudó, nyelvet nem beszél 72-es IQ-val rendelkező előemberek...
    Persze, mondjuk, igy is lehet növelni a német nők gyerekvállalási hajlandóságát...

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz buherton #9 üzenetére

    Tehát akkor azt akarod mondani, hogy a német népet egy kevésbé iskolázott, kemény munkát akár fillérekért is végző droidokra akarják cserélni? Így szerezvén nagyobb befolyást rajtuk, majd Kínához hasonló állapotot teremteni hatalomszerzés céljából?

    Jelenleg is elég erős gazdaságilag Németország, miért nem felel meg a mostani, vagy a mostanihoz hasonló állapot? Idiocracy-t akarnak létrehozni.

    Ja azt majd' elfelejtettem hozzátenni, hogy ebben én nem hiszek. Mondjuk nem vagyok teljesen biztos benne, hogy Merkel tényleg ennyire síkhülye, vagy csak megjátssza magát, esetleg színjáték az egész.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák