Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz Nekomajin #3 üzenetére

    Azért az elég kemény. :) Egyébként minden tiszteletem a tied. Már csak azt hiányolom, hogy a számítástechnika oktatásának szintje még az informatika oktatásánál is lejjebb van - ezt nem a ti hibátoknak tartom.

    Mai eset: amikor kérnek tőlem "internet-kábelt", és amikor megkérdem, hogy mire gondolt, akkor még azt sem tudják elmagyarázni, de szerencsére telefonos segítséggel kiderült, hogy UTP kábelt kér. És eközben jött egy srác, hogy a monitor meg a videokártya közé keres átalakítót - de hogy miről mire akarja átalakítani, fingja sincs; de még a kártya és a monitor típusát sem tudja, mert még csak fel sem írta. De még le se tudja írni a csatlakozókat, még nagyjából sem, hogy tudjak neki segíteni. Mire az első megjegyzi, hogy "látom, nem csak én vagyok nehéz eset." Na igen. :C

    #2 sztanozs: a bérezés mellett a felkészültségüket sem feltétlenül ártana rendezni, mert némelyiké katasztrofális... :W

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák