Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz peterk #156 üzenetére

    Sajnos láttam.
    Amúgy a waik mire is hivatott?

    "Ez utóbbi esetben tényleg jobb reinsztallálni, de azok a funkciók amiket "kigyepálsz" éppen arra szolgálnának részben, hogy ez az eset ne forduljon elő."

    persze a restore megvéd a vírusoktól? nem, max kisebb rendszerben elkövetett bakiktól, nagyobbaktól semmi képpen.
    A media player, játékok, kínai nyelvtámogatás, hangvezérlés, parental control, telefon és modem támogatás, eltávolítása és az amúgy is beállítandó dolgok előre beállítása, updatek integrálása milyen formában van köze a vírusokhoz, spywarekhez? Ugyanis ezek az általánosan kigyomlált/hozzáadott dolgok...

    Nagyon úgy tűnik hogy hallottatok valahol egy bullshitet azt azt szajkózzátok, bár semmit sem tudtok róla. Olyan ez mint amikor az aktívba megmondták hogy "az illegális másolat filmek mindig rosszabb mint az eredetiek, zavaros a képük, homályosak" és egy csomóan beveszik :)

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

  • Inv1sus

    addikt

    válasz peterk #187 üzenetére

    Te mit csinálnál, ha egy-két nap után belassulna a rendszer? Valószínűleg elővennéd a telepítés után elkészített, egy napos backup-od és visszatöltenéd a csontra tök friss rendszert, ami már össze is tojta magát, mi? :U Ugyan...

    Ha jól emlékszem, a lassulás úgy nézett ki, hogy bármit indítottam el (exe, mappa stb.), várni kellett 5-10mp-et. Futás közben nem voltak problémák. Kérdezem én, hogy egy ilyen hibát hogy lehet kijavítani másképp, mint format c: ?

    [ Szerkesztve ]

    *** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Új hozzászólás Aktív témák