Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lordovravens

    tag

    válasz Morden24 #145 üzenetére

    A péket, meg kenyeret még PARCI hozta fel korábban példaként.(a kirabolt pék, milyen teátrális)

    Ha a kismiska ingyen nem játszik vele, az neked pont annyiba fáj. Akinek egyébként van rá, szerintem is vegye meg, de akinek meg nem az meg örüljön, hogy levegőt vehet?

    Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

  • Penge_4

    veterán

    válasz Morden24 #145 üzenetére

    Nő a warezarány? Igen.

    Nő a gazdasági világválság? Igen.

    Ha én tönkremegyek bele, akkor nem.

    A Pizza Hut is tönkremegy, ha nem dobja ki az 1 órája sütött, de el nem adott pizzaszeleteket, de hogy az éhezőknek adja arra már nem szánják magukat, inkább megsemmisítik, hogy "nehogy odaszokjanak a csövesek".

    Mellesleg roppant teátrális, dobpergetően drámai ez a kenyér vs. éhező életkép, csak ne legyen már egy film, zene vagy játék a kenyérhez hasonlítva,

    A mai társadalmunkban igenis hasonló, még ha nem is ugyanaz. Úgy nem lehet élni, hogy dolgozol, hazamész, eszel, alszol, fizeted a rezsit, mert az ilyenek szokták pár éven belül felkötni magukat, amikről még az újság sem ír, csak az elhalálozottak rovatban. A társadalmi norma miatt erős kényszert érez ezen élvezeti cikkek beszerzésére a csóró ember is. Egy Afrikában élő busman nyilván nem érez ilyen késztetést, mert nem látja ezt minden nap, mégcsak életében nem is hallott ilyesmiről.

    Nekem eszemben sincsen megfizetni a többletköltséget azért, hogy a kismiska otthon ingyér' GTA4-ezhessen.

    Az a baj, hogy ezt az általad olyan nagyra tartott pénzközpontúság miatt kell megtenned, mivel nem a kiadó vagy a gyártó fogja meghúzni a nadrágszíjat. Ellenben abban biztos lehetsz, hogy ha nem lennének warezolók, nem lenne olcsóbb egy játék vagy szoftver sem, ahogy a bliccelés megszűnésével sem lesz olcsóbb a BKV bérlet.

  • tyaty1

    tag

    válasz Morden24 #145 üzenetére

    Szoval az ember legalis jatekat kolcsonkeri a baratja, hogy kiproblalhassa.
    De az o igy valaszol: Vedd meg a zsebenzedbol, vagy kunyeralj penzt ra a szuleidtol(ha fialtal koru az illeto) vagy valami ertemes dolog helyett inkabb vegyel egy hulye jatekot(sajat fizetessel rendelkezo illeto).

    Ez egy kicsit sarkitva van, elismerem. De akkor is a jatekok arai mem fedezik az ertekuket
    pl. GTA 4 nem ismerem a jatekot, de olyan gep kell hozza az optimalis jatekelmenyhez(max reszletesseg, 30 fps), ami indokolatlan az osszes tobbi jatekhoz(1gb videokartya, ahol a vasrlo a foloslegesen nagy memoriara kolt a oenzt, a gyorsabb gpu/vram helyett)

    Vagy olyan jatekok amiknek semmi szvatossaguk nincs ugyanannyiba kerul mit egy 100 oras. Vagy egy vacak jatek, aminek jol sikerult a demo-ja. Esetleg olyan, aminek meg demo verzioja se keszult, d jatszhatatlanul bugos.

    Es meg sok pelda lehetne ra, hogy egy jatekrol csak kiprobalas utan lehet megmondani, hogy erdemes volt-e megvenni.

    Es egy masolt jatekkal valo jatek is rengeteteg idobe kerul, es az ido penz.

    Szamitogepnel biztositani kell hozza a hardver hatteret, jatekkonzolnal a az egyeb keigeszitoket.

Új hozzászólás Aktív témák