Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    válasz rankesz #23 üzenetére

    IRC nick
    tildy/#goa.hu, #php.hu ,#prohardver, #vitorla

    Szerinted? :DDD

  • tildy

    nagyúr

    válasz rankesz #23 üzenetére

    Dehogynem :)

    Viszont az teljesen más dolog, mikor a partyn egymásra mosolyognak az emberek, ki szerrel ki anélkül :) Más, de nem mondanám, hogy rossz:D Nagyon szeret(t)em az ilyen partykat, és nagyon szerettem természetesen mosolyogni az emberekre :) Jóleső érzés volt nekem is, és nekik is , ahogy láttam.

    Engem megváltoztatott az a zene, elkezdtem keleti filozófiával foglalkozni (oké lehet kövezni ez van ) , szóval valamit megmozgatott bennem. Rettetenesen sok hibát elkövettem életemben, emgbántottam embereket , sajnos ezek még msot is megvannak, nehéz az emberbőla rosszat kitakarítani . De ezzel a közönnyel ami Budapestre általánosan jellemző, nem nagyon tudok mit kezdeni...

    Nem is tudom meséljek-e itt, na jó belekezdek, max lehurrognak egyesek.

    Szóval nem tudom hányan éltétek már át a naplementét, meg napfelkeltét. Úgy, hogy csak arra figyeltetek. Szerintem csodálatos, és békés . Én nagyon szeretem.
    Annak idején volt egy party , Ozorán , mikor az Astral Projection ''zenélt''. Elmondani nem tudom azt az érzést, ahogy az emberek várták a napfelkeltét, és a zenére táncoltak, tomboltak (People can fly ment [link] illetve aztán meg a ''let there be light'' is ment, emlékeim szerint) és mindemellett mosolyogtak egymásra . Harmat a fűben, narancsló nap a horizonton, és csak jön-jön felfelé, sugaraival melegítve simogatva bennünket .
    Nem tudom leírni , emert nem tudom megfogalmazni.

    Köszönöm, hogy eszembe juttattad:D:D

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák