Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Pöttön #35 üzenetére

    már bocs, de ezernyi féle profi sportoló van. Andy Fordham profi darts-os volt, és ugye a sok sumo birkózót vagy súlyemelőt sem kell felhoznom. Szóval az sem állja meg a helyét hogy aki sportoló az feltétlen baromi egészséges, mint ahogy az sem, hogy aki e-sportoló, az elhanyagolja magát.

    "Ezek a srácok, meg az mellet hogy kirohasszák a saját szemüket, nagyon napfényt se látnak."
    Lásd #19-ben linkelt videót. igen, napfényt sem látnak -.-

    "de az hogy valakinek az élete arról szóljon hogy játszik, az nem gyengén beteg dolog..."
    Cseréljük ki a játék szót pl autóversenyzésre. Vagy kb bármire. Miért rosszabb egy profi gamer, mint egy profi golfos?

    "Mondom ezt úgy hogy én is szoktam néha játszani"
    Mert ez aztán bármit is jelent. Ez a tipikus "pedig nem vagyok előítéletes, mert nekem is vannak meleg vagy roma haverjaim" dolog.

    #westlake: kovács ági kapcsán FELTÉTELEZTEM hogy nem az a fajta ember aki leköpné a nem fizikai sportokat űzőket, lévén sok különféle forrásból hallottam interjút vele, és van egy benyomásom milyen ember. Ez nem egyenlő a valódi ismeretséggel, de lényegesen több, mint amit egy vadidegenről el tudnék mondani. A mondatelemzésem meg köszöni jól van, nem csak általános vagy középsuliban, de egyetemen is nagy hasznát vettem, azt mondtad, honnan tudom hogy te sportoló vagy-e vagy sem. Én azt mondtam hogy ha bizonyítod, elhiszem. Gondolkodj el ezen.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák