Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz westlake #32 üzenetére

    Feltételeztem, de amennyire interjúkból és hasonlókból levettem, nem az a fajta. Igen, ennyiben is mindenképp többet tudok róla, mint te ezekről a játékosokról. Szóval igen, merem feltételezni hogy a legtöbb sportoló (mi több, olimpiai sportoló, mert több hasonlóan "megterhelő" sport van ám olimpián is) nem érzi lealacsonyítónak, hogy ő úszik, míg más mondjuk célba lő.

    De látod megint nem tudsz normális érveket mondani, csak hogy "szerintem" meg "attól még". Saját érzelmi véleményed, nem több. Ezzel csak az a baj hogy minél jobban görcsöl valaki a sport definíciójára, annál inkább rá kellene jönnie hogy mennyi minden sport, amit ő maga nem is vesz annak. Mert a sport definíciója bizony igen tág.

    Nyilván a sport definícióját éppolyan hozzá nem értő emberek határozták meg, mint a bolygó definícióját, számos más fizikai elméletet, vagy épp törvényeket. De bezzeg te.

    btw az hogy e- előtagot kap, egy dolog, van még pár féle sport... tudod, légitől a víziig, emberi erőtől hajtott vagy motoros, nyári vagy téli, labdával vagy puskával végzett, sorolhatnám. Nem kell annyira ráfeszülni és tajtékozni hogy mi a sport vagy sem.

    ps: bizonyítsd és elhiszem.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák