Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    Ja és pont a lényeget hagytam le, amit ténylegesen akartam.
    Azzal, hogy a szereplők bővülnek, valószínűleg több terméket adnak el, valamint árverseny kezdődik, tökmindegy, hogy a panelt ugyanaz gyártja, a panelen van x profitja, ha meg a végterméket adja el, valószínűleg nem 2, hanem legalább 5x lesz ugyanaz. Viszont megéri neki a panelt is eladni, mert mindent olcsóbb nagyobb tételben gyártani, plusz hamarabb kiforrja magát a technológia.

    dabadab #47 : nem azt mondanám, hogy megbuktak, mert ez nem egy vizsga. Inkább azt, hogy as it is, gyári állapotban nem tudták volna teljesíteni a sztenderdet, amit mondjuk egy kalibrálás után (amit itthon is 10+ ezerért végeznek feketén) megugrottak volna a tévék. Csak nyilván, ha outofbox így adnák a tévéket, azzal drágább lenne az előállítás, plusz az ára is. Nyilvánvalóan a minősítés szintén vinne még fel az áron, mert azt is a fogyasztónak kell kifizetni. Az, hogy valaminek van, az szerintem azért jelent valamit (mert nyilván nem lenne értelme különben kifizetni érte a pénzt, ha tudná azt mindenki, hogy úgy működik,mint az autóknál a műszaki vizsga, többet fizetsz és megvan). Az, hogy valaminek nincs ellenben nem feltétlen jelent bármit is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák