Új hozzászólás Aktív témák

  • Elthan

    csendes tag

    válasz szemesi69 #18500 üzenetére

    Szia!

    Igazad van. Normálisan leírtam, de az előző posztban.

    A lényeg, hogy az asszony tegnap bevitte a telefonosokhoz, akik azt mondták miután 15-20 percet kínlódtak vele, hogy ezt apró darabokra kell szedni és csak úgy lehet javítani és lehet elvesznek az adatok is. Amikor benyomták meg sem mozdult a tálca picit sem! Akárcsak nálam.

    Nem hagyta ott a feleségem, mert közben az adatokat, képeket töltötte át a másikra bluetooth-on keresztül. Ma reggel nekiestem és brutál módszert alkalmaztam. Gémkapcsot kihajtogattam és egy pici horgot hajlítottam a végére. Finoman a lyuknál kihúztam (többszöri nekifutásra) kb. 1-2 mm-t. Aztán körömmel sikerült megfognom és óvatosan mozgatva kihúztam. Az első 3-4 mm nehéz volt, mert nagyon feszült a tálca. Utána már könnyen kicsúszott. Memória kártya ki és visszatettem a tálcát, hogy megnézzem, tönkre tettem-e. Legnagyobb meglepetésemre könnyedén kipattant a helyéről a tálca a hozzáadott tűvel való nyomásra, akárcsak a sim kártya tartója. Tehát meg van a kártya és jó a telefon is. Megvannak az adatok is. Ráadásul a telót is szétborítottam teljesen és jól összeraktam, így legközelebb, ha esetleg akkut kell benne cserélnem már rutinos leszek.

    Köszönöm a videólinket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák