Új hozzászólás Aktív témák

  • sepyi

    aktív tag

    szép estét!
    elejétől a végéig elolvastam a fórumot. október óta van ilyen telefonom és a problémák leírásakor nem is igen értettem, hogy miről beszéltek. az angry nálam kifogástalanul megy. nem akadozik. talán az elsők között rootoltam a telómat, kénytelen voltam, mert a belső memoban hamar elfogyott a hely. a root mellett kell az app2sd. de nem mindig elég, mert ez csak azokat a programokat engedi a kártyára helyezni, amelyek támogatják a funkciót.a move2sd enabler viszont azokat a programokat, amelyek nem támogatják, ad egy cimkét (nincs jobb szó) hogy ez is olyan program, és így már azt is a kártyára lehet rakni.
    talán egyszer vagy kétszer fordult elő, hogy memoria hiányra hivatkozott volna, akkor is netezés közben három-négy nyitott füllel. ezt a gondot is meg lehet oldani azonban, csak jól kell taskkillert választani és jól kell beállítani. ha olyan alkalmazást nyitunk, aminek kell a vas, nem árt előtte a többit leállítani. sygic aura ami azért egy elég hardwerigényes navi a 3d felületével, simán megy rajta. de nem biztos, hogy akkor is menne, ha a háttérben fut a videolejátszó. rigo my way tökéletesen megy. eléggé szaggatom a telót, de eddig minden igényemet kiszolgálta. összeakadhatnak appok rajta, de ezért szoktam mindíg megnézni, ha telepítek egy alkalmazást, hogy a már fent lévők is megfelelően működnek-e? azt mondom, soha rosszabbat.

    Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

Új hozzászólás Aktív témák